Een hele dag over knoop en vlechtwerk binnen het mandala tekenen. De knoop als oneindig doorgaande beweging, symbolisch voor de continue cyclus van het leven. We starten simpel en gaan gaandeweg steeds ingewikkeldere knopen en vlechtwerken leggen. Enkele keltische knopen komen aan bod en in de middag knoop je je eigen mandala in elkaar.
Een dag van in de knoop raken en daar weer uit komen. De chaos ontwarren en jouw lijn blijven volgen. Ondanks de basistechniek van de knoop vrij simpel is ontstaan er al gauw ingewikkelde patronen. Hiermee gaan we spelen en ontdekken.
Heb je de slag van het knopen eenmaal te pakken dan is het een hele rustgevende tekentechniek die door de focus die het vraagt, geen ruimte geeft aan andere gedachten.
Deze workshop maakt deel uit van de Vrijdag Salon met Vera en is zowel los als in combinatie met andere Vrijdag Salon workshops te volgen.
Geef je je op voor vier of meer dagen in seizoen 2024-2025 (sep t/m jun) dan ontvang je 10% korting op de totaalprijs.
20 sept Spiegelen, 18 okt Touch drawing, 15 nov Wabi Sabi, 13 dec de Keizerskroon, 10 jan de Keizerinnenkroon, 21 feb Touch drawing en het innerlijk portret, 28 mrt Sprookjes bestaan, 18 apr Oneindig reiken, 23 mei Ontknopen, 13 juni Maskers

