
- Dit evenement is voorbij.
Touchdrawing – beelden van de ziel
31/10/2021 10:00 - 16:30

Een kunstzinnige reis naar binnen maken, de beelden van jouw ziel laten spreken. Soms helder zichtbaar, soms nog verborgen en langzaam ontsluierend.
Touchdrawing rond het keltische nieuwjaar. Waar de sluiers met de andere zijde dun zijn. De boodschappen ons makkelijk bereiken.
Met touch drawing rol je olieverf dun uit op een harde plaat, vervolgens leg je daar vloeipapier op en ga je met je vingers en handen bewegen over het papier. Er ontstaat een afdruk. Een beeld van de ziel. Dit doe je vele keren opnieuw, als een meditatief proces. Je handen zijn als verlengstuk van je ziel, reagerend op de sensaties van het moment. Je reist naar binnen en met elke afdruk geraak je weer een op een nieuwe laag. Touch drawing is een heel zachte methode en tegelijkertijd ook diepgaand en transformerend.
De workshop is vooral een innerlijke reis, een onderzoek in jezelf. Het is een manier van je authenticiteit ontdekken, van spelen en je laten verwonderen door wat je handen creëren.
We werken kunstzinnig maar niet zo zeer met het doel om tot een ‘mooi’ resultaat te komen. Het mag zich vooral jouw verhaal vertellen en inzichten geven.
Investering: 89 euro
De dag is incl. alle materialen, koffie, thee, lekkers en een uitgebreide lunch
Ik wil me graag aanmelden voor een workshop