Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Touchdrawing – beelden van de ziel

15 oktober 10:00 - 16:30

€95,00
Touchdrawing

Touch drawing…. een kunstzinnige methode om een meditatieve reis naar binnen te maken.

Touch drawing is een techniek ontwikkeld door Deborah Koff-Chapin. Je rolt olieverf dun uit op een harde plaat, vervolgens leg je daar vloeipapier op en ga je met je vingers en handen bewegen over het papier. Er ontstaat een afdruk. Een beeld van de ziel. Dit doe je vele keren opnieuw, als een meditatief proces. Je handen zijn als verlengstuk van je ziel, reagerend op de sensaties van het moment. Je reist naar binnen en met elke afdruk geraak je weer een op een nieuwe laag.
Touchdrawing is een heel zachte methode en tegelijkertijd ook diepgaand en transformerend.

De workshop is vooral een innerlijke reis, een onderzoek in jezelf. Het is een manier van je authenticiteit ontdekken, van spelen en je laten verwonderen door wat je handen creëren en welke boodschappen mogelijk tot je komen.
In deze tijd waarin de herfst zich aan dient, de energie zich uitzuivert en naar binnen trekt is het een prachtig moment om het innerlijke landschap weer te gaan verkennen.

We werken kunstzinnig maar niet zo zeer met het doel om tot een ‘mooi’ resultaat te komen. Het mag zich vooral jouw verhaal vertellen en inzichten geven.

De ochtend is vooral een reis naar binnen, en in de middag brengen we in de beelden meer de vertaling naar buiten toe.

Je financiële bijdrage is 95 euro. Dit is incl alle materialen.

Aanmelden

Voor vragen, meer info of contact mail me

Gegevens

Datum:
15 oktober
Tijd:
10:00 - 16:30
Kosten:
€95,00
Evenement Categorie:

Locatie

De Verbindende Factor
Wettenseind 4
Nuenen, 5674 AA Nederland
+ Google Maps

Organisator

Vera Spiero
Telefoon
0649924765
E-mail
atelierveer@gmail.com